SPOTKANIE AUTORSKIE z pisarką literatury dziecięcej Panią AGNIESZKĄ FRĄCZEK.

27.03.2019 odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej Panią Agnieszką Frączek.
Spotkanie zorganizowała Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Zgierzu, uczestniczyli w nim  uczniowie klasy 5b.
Agnieszka Frączek mieszka w Warszawie, wykłada językoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, jest germanistką  i leksykografem, a przede wszystkim poetką. Jest również miłośniczką psów i kotów, które wielokrotnie są bohaterami  jej utworów. Pisząc teksty dla najmłodszych zawsze myśli o tym, jak je rozbawić, zachęcić do czytania i zarazem nauczyć prawidłowej wymowy i pisowni. Miła atmosfera spotkania, wesoła zabawa i pełne humoru wiersze z pewnością na długo zostaną w pamięci uczniów.