Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE!

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

Naszym nadrzędnym celem jest  zapewnienie jak najlepszych, a przede wszystkim bezpiecznych warunków dla dzieci i wszystkich pracowników szkoły w okresie trwającej nadal pandemii  COVID – 19.  Dlatego też, inaczej niż do tej pory, nie będzie uroczystego spotkania rozpoczynającego rok szkolny, wszystkich uczniów i rodziców. Odbędą się jedynie spotkania uczniów z wychowawcami według następującego planu wchodzenia do szkoły i wychodzenia z niej oraz harmonogramu  godzinowego:

8.00 – wejście od Placu Stu Straconych  dla Rodziców z dziećmi  z grup przedszkolnych 3, 4, 5-latków
– spotkanie 3,4-latków z wychowawcami w świetlicy szkolnej (część za segmentem);
– grupa 5-latków – świetlica ogólna;

8.00 – wejście od Placu Stu Straconych dla dzieci z grupy „0”, następnie wejście do szkoły  i wyjście przez drzwi ewakuacyjne przy VIR – spotkanie w sali zabaw;

8.15 – wejście od Placu Stu Straconych dla Rodziców i uczniów klas pierwszych  – spotkanie z wychowawcami w klasach (zebranie organizacyjne);

8.15 – wejście i wyjście od strony boiska szkolnego dla uczniów klas czwartych i ich Rodziców – spotkanie z wychowawcami w klasach (zebranie organizacyjne).

UWAGA!

UCZNIOWIE KLAS II – VI  WCHODZĄ NA SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI SAMODZIELNIE!

KLASY DRUGIE I TRZECIE: wejście od strony ul. J. Piłsudskiego, wyjście przez teren boiska szkolnego:

8.15 – II A

8.30 – II B

8.45 – II C

9.00 – III A

9.15 – III B

9.30 – III C

KLASY PIĄTE I SZÓSTE: wejście od strony ul. J. Piłsudskiego, wyjście przez drzwi ewakuacyjne na pawilonie klas starszych na dziedziniec szkolny, a następnie na Plac Stu Straconych:

8.20 – V A

8.35 – V B

8.50 – VI A

9.05 – VI B

9.20 – VI C

9.35 – VI D

Z uwagi na  sytuację epidemiologiczną prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności i przestrzeganie zasad sanitarnych: zachowanie odległości 1,5 – 2 metry, nie gromadzenia się, wchodzenia rodziców dzieci z grup przedszkolnych, klas  pierwszych i czwartych w maseczkach, dezynfekowanie rąk.

POZOSTAŁYCH RODZICÓW PROSIMY O NIEWCHODZENIE NA TEREN SZKOŁY – DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!