16 kwietnia 2019

Pracownicy w roku szkolnym 2022/2023

DYREKTOR  SZKOŁY:

Magdalena Medyńska
kontakt:  magdalena.medynska@interia.pl

WICEDYREKTORZY  SZKOŁY:

Teresa Gębicka
kontakt:

Aneta Szwajkiewicz
kontakt:  aneta.szwajkiewicz@interia.pl

NAUCZYCIELE (budynek ul. Piłsudskiego 1):

LOGOPEDZI Jolanta Barut
Renata Bednarz
Sylwia Szpakowska
Aneta Szwajkiewicz
NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI Jolanta Barut
Krystyna Szyszka
NAUCZYCIEL HISTORII Elżbieta Szpruch (6a)
NAUCZYCIELE INFORMATYKI Łukasz Filipczak
Katarzyna Krasnodębska
Krystyna Szyszka
   sp1.www@onet.pl
NAUCZYCIELE
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Aneta Cygan
Joanna Kirsz
Ada Szałwińska (5b)
NAUCZYCIELE
JĘZYKA POLSKIEGO
Dorota Korczak
Anna Piotrowska
Monika Rogacka-Szczepaniuk (5c)
Anna Skirtun (7a)
NAUCZYCIELE
EDUKACJI
WCZESNOSZKOLNEJ
Małgorzata Bartoli (2c)
Anna Bogusławska (2b)
Magdalena Janik-Góra (3b)
Beata Janusik-Kamińska (1a)
Justyna Maćkowiak (3c)
Sylwia Wolska (3a)
Małgorzata Zamojska-Rezler (2a)
Ilona Zachor (1b)
NAUCZYCIEL GEOGRAFII Bożenna Stodołkiewicz (8d)
NAUCZYCIELE MATEMATYKI Katarzyna Gałązka
Krzysztof Gałkiewicz
NAUCZYCIEL MUZYKI Anna Pasieka
NAUCZYCIELE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH – oddział 5-latki:
Marlena Czarnacka
Małgorzata Walczak
– oddział 0a:
Paulina Filipczak
Bożena Jędrzejczak
– oddział 0b:
Dominika Grzelak
Magdalena Sobczyńska
NAUCZYCIEL PLASTYKI Marika Sobczak
NAUCZYCIEL PRZYRODY/BIOLOGII Aleksandra Owczarczyk
NAUCZYCIELE RELIGII Bożena Andrzejczak
Ewa Grodecka
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY Anna Augustyniak
Łukasz Filipczak
Monika Pawlicka
Monika Rogacka-Szczepaniuk (5c)
NAUCZYCIEL TECHNIKI Katarzyna Krasnodębska
NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY Kamila Bartczak (5a)
Agnieszka Bielińska (6a)
Elżbieta Błaszczyk (2b)
Natalia Gajda (3a)
Katarzyna Grzebińska (6b)
Małgorzata Kmieć (2a)
Anna Laskowska (3c)
Agnieszka Łuczak (1a)
Anna Marcińska (7a)
Aneta Mikołajczyk (4a)
Ewa Momcilowić (5b)
Katarzyna Pełczyńska (3b)
Sylwia Stefaniak (8b)
Sylwia Szpakowska
(4b)
Izabela Wróbel (1b)
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA
DO ŻYCIA W RODZINIE
Aneta Mikołajczyk (4a)
Artur Surma
NAUCZYCIELE
WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
Jakub Jurek
Łukasz Kosiorek (5c)
Damian Tymejczak
NAUCZYCIEL ETYKI Katarzyna Szczepaniak (8c)
PEDAGOG Bożena Wolska
PEDAGODZY SPECJALNI
Magdalena Medyńska
Aneta Szwajkiewicz
Bożena Wolska
PSYCHOLOG Jolanta Majcher-Grzegorzewska
TERAPEUCI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ Marlena Czarnacka
Małgorzata Kowalska

GŁÓWNY  KSIĘGOWY:

Marlena   Rychlik

KIEROWNIK  GOSPODARCZY:

Agnieszka  Eljasik

SEKRETARZ:

Mirosława Mroczek

OPIEKA MEDYCZNA:

Krystyna Janik

PRACOWNICY  OBSŁUGI:

Małgorzata Sokalska – kucharka
Katarzyna Bednarek – pomoc kucharki
Bogusław Lemański – pomoc kucharki
Dariusz Małachowski – konserwator
Dariusz Rychlik – konserwator

Panie dbające o porządek w szkole:
Dorota Jankowska
Ewa Karaśkiewicz
Ewa Karwańska
Monika Wasiak

Renata Wrońska

Skip to content