Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

MAŁE WIELKIE PODRÓŻE

Ocena 0/5

Klasy 2a,b i 3d spędziły dwa dni pełne przygód w Krakowie i Wieliczce!  

Krakowski Rynek, Wawel i Bulwary Wiślane zrobiły wrażenie na wszystkich!

W Muzeum Obwarzanka, dzieci zamieniły się w małych piekarzy i stworzyły własne, pachnące obwarzanki — było dużo śmiechu i manualnej gimnastyki!  

Odwiedziliśmy też Wieliczkę, gdzie pod ziemią odkrywaliśmy solne cuda. 

Podczas noclegu dzieci pokazały, jak świetnie potrafią sobie radzić — były samodzielne, zorganizowane i bardzo dzielne. Dla wielu to była pierwsza taka noc poza domem, a poradziły sobie na medal!

To była wycieczka, którą wszyscy długo będziemy wspominać!

Zobacz fotorelację w GALERII! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności