„CZYSTE OSIEDLE” - SUKCES KL. 7C
W tegorocznej edycji konkursu „Czyste osiedle – rajd ekologiczny” uczestniczyło ponad 200 uczniów ze zgierskich szkół, a z naszej szkoły udział wzięli uczniowie klas 5c i 7c.
Z dużym zaangażowaniem rozwiązywali zadania ekologiczne (ukryte w kodach QR), a przy okazji zbierali i segregowali odpady.
Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 7C. Każdy uczeń otrzymał z rąk Pana Prezydenta Bogdana Bączaka specjalne nagrody.
Gratulujemy zwycięstwa!
Dzień rajdu był z pewnością pełen aktywności, nauki i wspólnego działania na rzecz środowiska.
Uczestnicy pokazali, jak ważna jest troska o czystość naszego otoczenia oraz proekologiczne postawy, a nasi uczniowie okazali się najlepsi!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!