MAŁE WIELKIE PODRÓŻE
Klasy 2a,b i 3d spędziły dwa dni pełne przygód w Krakowie i Wieliczce!
Krakowski Rynek, Wawel i Bulwary Wiślane zrobiły wrażenie na wszystkich!
W Muzeum Obwarzanka, dzieci zamieniły się w małych piekarzy i stworzyły własne, pachnące obwarzanki — było dużo śmiechu i manualnej gimnastyki!
Odwiedziliśmy też Wieliczkę, gdzie pod ziemią odkrywaliśmy solne cuda.
Podczas noclegu dzieci pokazały, jak świetnie potrafią sobie radzić — były samodzielne, zorganizowane i bardzo dzielne. Dla wielu to była pierwsza taka noc poza domem, a poradziły sobie na medal!
To była wycieczka, którą wszyscy długo będziemy wspominać!
Zobacz fotorelację w GALERII!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!