PRZYGODA POD TATRAMI KLAS 7 i 8
Uczniowie klas 7 i 8 przebywali na trzydniowej wycieczce w południowej Polsce.
Wspaniale bawili się w Energylandii.
Poznawali najciekawsze miejsca w Krakowie. Stary Rynek, Wawel i Bulwary Wiślane zawsze zachwycają.
Jednak największe wrażenie zrobiły na wszystkich nasze Tatry. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że mogliśmy podziwiać wspaniałe górskie widoki. Te z Gubałówki zapierały dech w piersiach!
Spacer po zakopiańskich Krupówkach i słynna skocznia narciarska, był ciekawym podsumowaniem naszej przygody z Zakopanem.
Dodatkowo górskim klimatem cieszyliśmy się dłużej, dzięki noclegom w Białce Tatrzańskiej.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu miłych wrażeń, a uczestnicy wrócili do domu zadowoleni i pełni wspomnień!
Zobacz naszą fotorelację w Galerii!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!