Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

„CZYSTE OSIEDLE” - SUKCES KL. 7C

Ocena 0/5

W tegorocznej edycji konkursu „Czyste osiedle – rajd ekologiczny” uczestniczyło ponad 200 uczniów ze zgierskich szkół, a z naszej szkoły udział wzięli uczniowie klas 5c i 7c. 

Z dużym zaangażowaniem rozwiązywali zadania ekologiczne (ukryte w kodach QR), a przy okazji zbierali i segregowali odpady. 

Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 7C. Każdy uczeń otrzymał z rąk Pana Prezydenta Bogdana Bączaka specjalne nagrody. 

Gratulujemy zwycięstwa!

Dzień rajdu był z pewnością pełen aktywności, nauki i wspólnego działania na rzecz środowiska.

Uczestnicy pokazali, jak ważna jest troska o czystość naszego otoczenia oraz proekologiczne postawy, a nasi uczniowie okazali się najlepsi!

Grupa uczniów z workami w rękarz porządkuje teren parku      Grupa uczniów z workami w rękarz porządkuje teren parku     Grupa uczniów z workami w rękarz porządkuje teren parku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności