Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

KLASY 5 i 6 NA EUROWEEK

Ocena 0/5

W dniach 12-17 maja uczniowie klas V i VI przeżywali swoją przygodę z językiem angielskim podczas warsztatów językowych Euroweek. Zajęcia prowadzili wolontariusze z Kolumbii, Indonezji, Turcji  i Indii.

Każdy dzień był pełen wrażeń, wspaniałej zabawy i emocji, a przede wszystkim był to czas szlifowania języka angielskiego. 

Różnorodna tematyka zajęć pobudzała do kreatywności, samodzielności i integracji.

Na długo w pamięci wszystkich pozostanie Night SHOW, podczas którego uczniowie mieli za zadanie odegrać scenki z różnych filmów. Wspólne gry, zabawy, tańce i wędrówki, wypełniały czas od rana do późnych godzin wieczornych.

Wspaniały tydzień spędziliśmy w Lądku Zdroju. Nie zabrakło też zwiedzania i wędrówek.

Zobaczyliśmy we Wrocławiu Ostrów Tumski i Stare Miasto. W Międzygórzu podziwialiśmy wodospad Wilczki. Wspinaliśmy się pod sam szczyt góry Iglicznej, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Śnieżnej, a skąd rozpościera się malowniczy widok na Masyw Śnieżnika i Kotlinę Kłodzką. Wrażenie na wszystkich zrobiła zapora wodna na potoku Wilczki i Zbiornik Międzygórze.

Podczas pożegnalnego spotkania wszyscy otrzymali certyfikaty uczestnictwa w warsztatach. 

Wolontariusze bardzo starali się poprawnie przeczytać wszystkie nasze nazwiska. Niestety owe zadanie okazało się czasem zbyt trudne, ale zabawne.

Udział w obozie językowym  nie tylko pomógł uczniom rozwinąć kompetencje językowe, ale przede wszystkim pomógł w przełamywaniu barier i przyczynił się do nabrania pewności siebie w różnych sytuacjach. 

Była to wspaniała lekcja! 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności