PROJEKT "NATIVE SPEAKER W KAŻDEJ SZKOLE"
Uczniowie klasy 7a, 8a i 8c wzięli udział w bezpłatnych warsztatach językowych pt. Native speaker w każdej szkole prowadzonych przez nauczycieli z całego świata.
Były to zajęcia prowadzone w formie online podczas lekcji angielskiego.
Odbywały się od 2 kwietnia do 16 kwietnia.
Podczas zajęć uczniowie korzystali z telefonów oraz słuchawek. Mieli możliwość posłuchać nauczycieli z różnych krajów – m.in. z Australii, USA.
Ćwiczyli odwagę i swobodę językową. Uczestniczyli w lekcjach, w których dominowały gry językowe i quizy.
Młodzież z wielkim zainteresowaniem podchodziła do zajęć na telefonach. Przełamywała nieśmiałość w mówieniu wyłącznie w obcym języku.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!