SUKCES NA IX FESTIWALU KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
20 maja 2025r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Wójcik (7a), Wiktoria Jaskulska (7a), Piotr Barylak (7a), Marcel Dębowski (7b), Lena Stępniewska (8a), Lena Wacławiak (8a) oraz Robert Samolik (8a), zajęła II miejsce w IX Festiwalu Krajów Anglojęzycznych – Australia.
Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 6 im. J. Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi.
Nasi uczniowie wykazali się umiejętnością pracy w grupach, znajomością faktów dotyczących historii, geografii i kultury Australii, szybkością reakcji oraz spostrzegawczością.
Dzięki zaangażowaniu i wiedzy wszystkich uczestników pokonali cztery inne zespoły, które uczestniczyły w konkursie.
Gratulacje!!!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!