SZÓSTA PARADA JEŻA ZE ZGIERZA
Za nami szósta edycja Wielkiej Parady Jeża ze Zgierza – wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Jak każdego roku, dzieci wraz z opiekunami z 23 placówek spotkało się przed Urzędem Miasta, aby "Obudzić jeża".
Ze względu na mało sprzyjającą pogodę, wspólna parada na czele z Prezydentem Miasta Przemysławem Staniszewskim, została poprowadzona do budynku szkoły przy ul. Piłsudskiego 1.
Tegorocznym tematem konkursu organizowanego przy tej okazji był Jeż Zawodowiec.
Dzieci i nauczyciele ze zgierskich szkół i przedszkoli po raz kolejny udowodnili, że kreatywność, radość i wspólna zabawa są silniejsze nawet od kaprysów pogody.
Kolorowe jeże, uśmiechy na twarzach i pozytywna energia to coś, co będziemy wspominać przez długi czas.
Dziękujemy, że byliście z nami!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!