Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI

Ocena 0/5

Przez cały tydzień od 29 września do 3 października w naszej szkole budowaliśmy Dobre Relacje.

Promowane były pozytywne zachowania, wzmacniane więzi między uczniami oraz przypominaliśmy, jak ważna jest życzliwość i współpraca w codziennym życiu. 

Każdego dnia działaliśmy inaczej. 

  • Teksty dobrych relacji - na szkolnych korytarzach pojawiły się różne teksty o dobrych relacjach. Nie tylko mogliśmy je poczytać, ale karteczki z tekstem, który nas zainspirował wręczyć wybranej osobie.
  • Drzewo dobrych słów - na drzewach rozwieszonych na szkolnych korytarzach, mogliśmy dołożyć swoje, miłe i budujące słowo.
  • Fotobudka - mogliśmy zaprosić kogoś do wspólnego zdjęcia.
  • Mosty zamiast murów - braliśmy udział w warsztatach zorganizowanych przez wychowawców.
  • Przerwy z muzyką.
  • Mozaika dobrych relacji - przygotowywaliśmy plakaty na temat dobrych relacji.

Wszystkie działania pokazały, że miło i sympatycznie może być zawsze, jeśli tylko tego chcemy.

Zobacz naszą galerię

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności