Nasi karatecy na spotkaniu z Prezydentem Miasta
Nasi karatecy: Zofia Lisiecka, Lidia Kotecka, Filip Błaszczyk i Maciej Błaszczyk, wyjeżdżają na Mistrzostwa Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Słowenii (Terme Olimia) 11 i 12 października 2025r.
Przed wyjazdem spotkali się z Prezydentem Miasta Zgierza p. Przemysławem Staniszewskim.
W prezencie sportowcy otrzymali o p. Prezydenta flagę naszego miasta, aby towarzyszyła im podczas zawodów i przyniosła szczęście.
Życzymy udanych startów!
Powodzenia w Słowenii!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!