TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI
Przez cały tydzień od 29 września do 3 października w naszej szkole budowaliśmy Dobre Relacje.
Promowane były pozytywne zachowania, wzmacniane więzi między uczniami oraz przypominaliśmy, jak ważna jest życzliwość i współpraca w codziennym życiu.
Każdego dnia działaliśmy inaczej.
- Teksty dobrych relacji - na szkolnych korytarzach pojawiły się różne teksty o dobrych relacjach. Nie tylko mogliśmy je poczytać, ale karteczki z tekstem, który nas zainspirował wręczyć wybranej osobie.
- Drzewo dobrych słów - na drzewach rozwieszonych na szkolnych korytarzach, mogliśmy dołożyć swoje, miłe i budujące słowo.
- Fotobudka - mogliśmy zaprosić kogoś do wspólnego zdjęcia.
- Mosty zamiast murów - braliśmy udział w warsztatach zorganizowanych przez wychowawców.
- Przerwy z muzyką.
- Mozaika dobrych relacji - przygotowywaliśmy plakaty na temat dobrych relacji.
Wszystkie działania pokazały, że miło i sympatycznie może być zawsze, jeśli tylko tego chcemy.
Zobacz naszą galerię


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!