Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

SUKCESY NASZYCH KARATEKÓW

Ocena 0/5

Nasi karatecy spisują się rewelacyjnie!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni brali udział w zawodach, będących sprawdzianami przed najważniejszą imprezą sezonu Pucharem Polski

Sukcesy na Mistrzostwach Łodzi:

  • Filip Błaszczyk - dwa złote medale  
  • Zosia Lisiecka - 1 złoty i 1 srebrny medal
  • Maciej Błaszczyk - 1 złoty i 1 brązowy medal  
  • Lidia Kotecka - brązowy medal w Kata
  • Julia Walentowicz  - brązowy medal w Kihon!  

Sukcesy na Baltic Cup w Gdyni:

  • Zosia Lisiecka - 1 złoty i 1 srebrny medal  
  • Filip Błaszczyk - złoty medal w Kata 
  • Maciej Błaszczyk - brązowy medal w Kata 

Kibicujemy wszystkim w Pucharze Polski! 

Czterech chłopców stoi na podium w strojach karateków, w tym dwóch na 3 miejscu. Obok podium po prawej stronie stio trener w niebieskiej koszulce z nadrukiem i czarnych spodniach. W tle baner informujący o Mistrzostwach Łodzi w karate      Cztery dziewczyny stoją na podium w strojach karateków, w tym dwie na 3 miejscu. Trzymają dyplomy i torby z nagrodami. W tle baner informujący o turnieju karate Baltic Cup     Czterech chłopców stoi na podium w strojach karateków, w tym dwóch na 3 miejscu. Trzymają dyplomy, niebieskie balony i torby z nagrodami. W tle baner informujący o turnieju karate Baltic Cup

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności