SUKCESY NASZYCH KARATEKÓW
Nasi karatecy spisują się rewelacyjnie!
W ciągu ostatnich dwóch tygodni brali udział w zawodach, będących sprawdzianami przed najważniejszą imprezą sezonu Pucharem Polski!
Sukcesy na Mistrzostwach Łodzi:
- Filip Błaszczyk - dwa złote medale
- Zosia Lisiecka - 1 złoty i 1 srebrny medal
- Maciej Błaszczyk - 1 złoty i 1 brązowy medal
- Lidia Kotecka - brązowy medal w Kata
- Julia Walentowicz - brązowy medal w Kihon!
Sukcesy na Baltic Cup w Gdyni:
- Zosia Lisiecka - 1 złoty i 1 srebrny medal
- Filip Błaszczyk - złoty medal w Kata
- Maciej Błaszczyk - brązowy medal w Kata
Kibicujemy wszystkim w Pucharze Polski!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!