DZIEŃ DZIECKA i MAŁY PREZYDENT/ PREZYDENTKA MIASTA ZGIERZA
Z okazji Dnia Dziecka i w ramach finału konkursu „Mały Prezydent/Mała Prezydentka” uczniowie zgierskich szkół, w tym nasi uczniowie, odwiedzili Urząd Miasta.
Poznali jego zakamarki i uczestniczyli w specjalnej dziecięcej sesji Rady Miasta.
Nasi przedstawiciele wcielili się w rolę radnych i naczelnika wydziału ds. obywatelskich.
W wydziale przeglądali archiwum, sortowali przychodzącą pocztę i poznawali pracę wydziału.
Mali radni stanęli też przed wielkim wyzwaniem - stworzenia projektu na zagospodarowanie wolnych przestrzeni.
Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikaty i upominki.
Wszyscy świetnie się bawili.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!