Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

PRZYGODA POD TATRAMI KLAS 7 i 8

Ocena 0/5

Uczniowie klas 7 i 8 przebywali na trzydniowej wycieczce w południowej Polsce.

Wspaniale bawili się w Energylandii.

Poznawali najciekawsze miejsca w Krakowie. Stary Rynek, Wawel i Bulwary Wiślane zawsze zachwycają. 

Jednak największe wrażenie zrobiły na wszystkich nasze Tatry.  Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że  mogliśmy podziwiać wspaniałe górskie widoki. Te z Gubałówki zapierały dech w piersiach!

Spacer po zakopiańskich Krupówkach i słynna skocznia narciarska, był ciekawym podsumowaniem naszej przygody z Zakopanem. 

Dodatkowo górskim klimatem cieszyliśmy się dłużej, dzięki noclegom w Białce Tatrzańskiej.

Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu miłych wrażeń, a uczestnicy wrócili do domu zadowoleni i pełni wspomnień!

 Zobacz naszą fotorelację w Galerii!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności