Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

POLA NADZIEI

Ocena 0/5

Każdego roku, w drugą sobotę października, obchodzony jest Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Ten dzień zwraca naszą uwagę na osoby nieuleczalnie chore  oraz na tych, którzy przynoszą ulgę ich cierpieniu – cały personel medyczny oraz ich najbliższych.

Aktywnie włączyliśmy się do tej akcji.

Cebulki w ilości 1000 sztuk żonkili i 250 sztuk tulipanów, zakupionych dzięki pani Elżbiecie Gacy, klasa 7C posadziła przy Zgierskim Hospicjum.

Nasza inicjatywa rozpędziła deszczowe chmury i mogliśmy z zaangażowaniem zająć się pracą w terenie. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności