POLA NADZIEI
Każdego roku, w drugą sobotę października, obchodzony jest Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Ten dzień zwraca naszą uwagę na osoby nieuleczalnie chore oraz na tych, którzy przynoszą ulgę ich cierpieniu – cały personel medyczny oraz ich najbliższych.
Aktywnie włączyliśmy się do tej akcji.
Cebulki w ilości 1000 sztuk żonkili i 250 sztuk tulipanów, zakupionych dzięki pani Elżbiecie Gacy, klasa 7C posadziła przy Zgierskim Hospicjum.
Nasza inicjatywa rozpędziła deszczowe chmury i mogliśmy z zaangażowaniem zająć się pracą w terenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!