Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

Nasi karatecy na spotkaniu z Prezydentem Miasta

Ocena 0/5

Nasi karatecy:  Zofia Lisiecka, Lidia Kotecka, Filip Błaszczyk i Maciej Błaszczyk, wyjeżdżają na Mistrzostwa Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Słowenii (Terme Olimia) 11 i 12 października 2025r.

Przed wyjazdem spotkali się z Prezydentem Miasta Zgierza p. Przemysławem Staniszewskim.

W prezencie sportowcy otrzymali o p. Prezydenta flagę naszego miasta, aby towarzyszyła im podczas zawodów i przyniosła szczęście.

Życzymy udanych startów! 

Powodzenia w Słowenii!   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności