Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

INTEGRACJA KLAS 3 NAD MORZEM

Ocena 0/5

W dniach 20-21 maja uczniowie 3a, 3b i 3c wzięli udział w fantastycznej, dwudniowej wycieczce nad Morzem Bałtyckim.

Przygodę rozpoczęliśmy w malowniczych Kątach Rybackich, gdzie dzieci spędziły aktywnie czas na plaży, integrując się podczas gier zespołowych, spacerów oraz zbierania muszelek. Na wieczornym ognisku połączonym z zabawami integracyjnymi wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a skoczna muzyka umilała czas.

Kolejny dzień przyniósł mnóstwo wrażeń w historycznym Gdańsku. Uczniowie spacerowali urokliwymi uliczkami w rejonie gdańskich targów, chłonąc unikalną atmosferę i podziwiając zabytkową architekturę starówki. Niezapomnianą atrakcją okazał się rejs po motławskich wodach stylizowanym galeonem „Czarna Perła”, który pozwolił spojrzeć na miasto z zupełnie nowej perspektywy.

Ekscytujący wyjazd zwieńczyła wizyta w Narodowym Muzeum Morskim, gdzie dzieci miały wyjątkową okazję wejść na pokład i zwiedzić wnętrza legendarnego statku-muzeum „Sołdek”.

Zmęczeni, ale pełni uśmiechów i niezapomnianych wspomnień, bezpiecznie wróciliśmy do domu. 

Zobacz FOTORLACJĘ

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności