DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
8 maja Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Zgierzu zorganizowało Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Obchody odbyły się w Parku Miejskim, w którym zorganizowano występy i inne atrakcje.
Imprezę rozpoczął uroczysty pochód uczestników przez ulice Zgierza.
Nasi uczniowie zaprezentowali taniec z szarfami.
Dziękujemy uczniom klasy 5b za zaangażowanie i udział w imprezie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!