Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

WIGILIA KOŁA CHEMICZNEGO

Ocena 0/5

Drodzy Chemiczni Entuzjaści (i cała reszto układu okresowego )!

Prosto z naszego magicznego wigilijnego spotkania, pełnego pierwiastków radości, molekuł miłości i reakcji śmiechu, przesyłamy Wam serdeczne życzenia:

Niech Wasze Święta będą bardziej ekscytujące niż reakcja sodu z wodą!

Niech pod choinką znajdzie się cała tablica Mendelejewa w postaci prezentów! 

A Wasze noworoczne postanowienia będą stabilniejsze niż wiązania kowalencyjne!

Dziękujemy, że razem tworzymy najlepszą reakcję łańcuchową wiedzy i zabawy!  

Uczniowie siedzący wokół zastawionego wigilijnego stołu. w tle tablica z układem okresowym pierwiastków. 

Wesołych Świąt życzy Koło Chemiczne SP1 prowadzone pod czujnym okiem Pana Rafała Oszczędy!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności