"ZDROWE ŚRODY"
Jak każdego miesiąca, odbył się w naszej szkole kiermasz zdrowych przekąsek.
Tym razem uczniowie piątych klas wraz z rodzicami przygotowali zdrowe, pomysłowe i przepyszne przekąski.
Akcja ma na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest zdrowe śniadanie w szkole.
Zebrane fundusze zasilą konto Rady Rodziców.
Dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom za pomoc i zaangażowanie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!