Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

SUKCES UCZNIÓW W KONKURSIE "CZYTAM, POLECAM"

Ocena 0/5

8 czerwca w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Zgierzu rozstrzygnięto konkurs "Czytam, polecam", organizowany w ramach "Festiwalu książek".

Wiktoria Rudnicka zajęła I miejsce w konkursie.

Dziewcztnka pozuje do zdjęcia z dyplomem i nagrodą w konkursie Czytam polecam   Dypolm dla Wikrorii Rudnickiej za zdobycie I miejsca w konkursie Czytam polecam. Grafika młyńskie koło i grafika bajkowa na dole dyplomu

Uczniowie klasy I c przygotowali piękne plakaty o ulubionych bohaterach literackich.

Za swoje prace zdobyli wszystkie czołowe lokaty:

  • Jan Wasiak - I miejsce
  • Konstanty Junde - II miejsce
  • Lilianna Wójcik i Maksymilian Szczesek - III miejsce.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Chlopiec stoi tyłem i odbiera nagrodę z rąk dwóch pań. Wszyscy stoja na tle dekoracji z grafiką bajkową.    Dziewczynka odchodzi po odbraniu nagrody z rąk dwóch pań. Wszyscy stoja na tle dekoracji z grafiką bajkową.    Chlopiec stoi tyłem i odbiera nagrodę z rąk dwóch pań. Wszyscy stoja na tle dekoracji z grafiką bajkową.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności