SUKCES UCZNIÓW W KONKURSIE "CZYTAM, POLECAM"
8 czerwca w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Zgierzu rozstrzygnięto konkurs "Czytam, polecam", organizowany w ramach "Festiwalu książek".
Wiktoria Rudnicka zajęła I miejsce w konkursie.

Uczniowie klasy I c przygotowali piękne plakaty o ulubionych bohaterach literackich.
Za swoje prace zdobyli wszystkie czołowe lokaty:
- Jan Wasiak - I miejsce
- Konstanty Junde - II miejsce
- Lilianna Wójcik i Maksymilian Szczesek - III miejsce.
Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!