Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

START W KOSMOS

Ocena 0/5

Start rakiety – wspólna kosmiczna przygoda w SP1!  

Dziś przenieśliśmy się na chwilę poza granice Ziemi!

Wspólnie z uczniami oglądaliśmy transmisję na żywo ze startu rakiety, która wzbudziła ogromne emocje – od ekscytacji po zachwyt i... masę pytań o kosmos!   

Dzieci z zapartym tchem śledziły każdy moment odliczania, a kiedy rakieta wystartowała – sala wypełniła się gromkimi okrzykami radości i niedowierzania!   

Takie chwile to nie tylko nauka, ale i inspiracja – może właśnie dziś narodził się przyszły astronauta lub inżynier rakietowy?   

Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział, a nauczycielom za przygotowanie tego wyjątkowego spotkania z nauką w tle.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności