NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA
W tym roku szkolnym nasza zgierska „Jedynka” wzięła udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0”!
Chcemy, żeby dzieci częściej sięgały po książki i odkrywały, jak fascynujący może być świat literatury!
Dzięki programowi nasza biblioteka wzbogaciła się o aż 314 nowości!
Zachęcamy wszystkich uczniów do wakacji z książką! Niech wolne chwile będą też ciekawą przygodą!
Bardzo dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i Współpracownikom za udział w naszej akcji „Z książek też się wyrasta!”
Od września rusza kolejna edycja i już teraz gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!