ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW
24 październik 2025 był szczególnym dniem dla uczniów klas pierwszych.
To wyjątkowa uroczystość, przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów naszej szkoły.
Był to też pierwszy występ dzieci na szkolnej scenie, ale poradzili sobie znakomicie.
Ważnym momentem było złożenie uroczystego ślubowania: pilnie się uczyć, być grzecznymi, szanować nauczycieli i kolegów oraz dbać o dobre imię szkoły.
Pani Dyrektor dokonała pasowania uczniów dużym kolorowym ołówkiem.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Występy i dobra zabawa zakończyły ten miły dzień.
Gratulujemy Pierwszakom!
Zobacz krótką FOTORELACJĘ

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!