Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

RAJD WOŚP

Ocena 0/5

16 stycznia bieżącego roku odbył się rajd na rzecz  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.    

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 5 oraz PTTK i Urząd Miasta Zgierza.

W rajdzie wzięli udział uczniowie klas V A, VI B pod opieką Sylwii Stefaniak i Anety Szczepaniak oraz  wolontariusze szkolnego koła PCK wraz z opiekunem Katarzyną Ziomek-Sobór.

Spacer według wyznaczonej trasy ulicami Zgierza, pozwolił wszystkim nie tylko „zdobyć trochę zdrówka”, pobyć w miłym towarzystwie, ale przede wszystkim przyczynić się do zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP.

Na miejscu czekały wszystkich kolejne atrakcje – słodki poczęstunek, loterie fantowe oraz pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz nauki niesienia pomocy innym.

To już 34 finał WOŚP, a my będziemy grali „do końca świata i o jeden dzień dłużej…”.

Grupa uczniów pozuje do zdjęcia przed budynkiem szkoły w czasie rajdu WOŚP   Grupa uczniów pozuje do zdjęcia przed budynkiem szkoły podczas rajdu WOŚP   Grupa uczniów siedzi na ławeczkach w sali gimnastycznej  udekorowanej czerwonymi balonikami z napisem WOŚP i spożywa słodkie bułki i ciepłe napoje, w czasie rajdu WOŚP

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności