RAJD WOŚP
16 stycznia bieżącego roku odbył się rajd na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 5 oraz PTTK i Urząd Miasta Zgierza.
W rajdzie wzięli udział uczniowie klas V A, VI B pod opieką Sylwii Stefaniak i Anety Szczepaniak oraz wolontariusze szkolnego koła PCK wraz z opiekunem Katarzyną Ziomek-Sobór.
Spacer według wyznaczonej trasy ulicami Zgierza, pozwolił wszystkim nie tylko „zdobyć trochę zdrówka”, pobyć w miłym towarzystwie, ale przede wszystkim przyczynić się do zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP.
Na miejscu czekały wszystkich kolejne atrakcje – słodki poczęstunek, loterie fantowe oraz pamiątkowe zdjęcia.
Wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz nauki niesienia pomocy innym.
To już 34 finał WOŚP, a my będziemy grali „do końca świata i o jeden dzień dłużej…”.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!