Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Ocena 0/5

W tym roku szkolnym nasza zgierska „Jedynka” wzięła udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0”!

Chcemy, żeby dzieci częściej sięgały po książki i odkrywały, jak fascynujący może być świat literatury!

Dzięki programowi nasza biblioteka wzbogaciła się o aż 314 nowości! 

Zachęcamy wszystkich uczniów do wakacji z książką! Niech wolne chwile będą też ciekawą przygodą!

Bardzo dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i Współpracownikom za udział w naszej akcji „Z książek też się wyrasta!”

Od września rusza kolejna edycja i już teraz gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności