Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

GRAMY z WOŚP

Ocena 0/5

Jak zawsze – Jedynka z ogromnym sercem dołączyła do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.           

Za nami trzy piękne dni, pełne dobra, zaangażowania i pozytywnych emocji.

Zapach pysznych ciast na kiermaszu, przyciągał na szkolne korytarze zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Po raz drugi w naszej szkole, odbył się Koncert „Talent Show”, podczas którego uczniowie i nauczyciele zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Było radośnie, wzruszająco i bardzo energetycznie! 

Emocje sięgały zenitu podczas licytacji zajęć u Pani Julii Szwajcer!   

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, podczas której wylosowane upominki przynosiły wiele radości każdemu.  

 

Zobacz naszą FOTORELACJĘ...

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w działania związane z 34. Finałem WOŚP.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu mogliśmy wspólnie dołożyć cegiełkę do zbiórki na tak wyjątkowy cel. 

POMAGANIE JEST FAJNE!  
Z wyrazami wdzięczności
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Szkolne Koło Wolontariatu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności