DZIEŃ FLAGI
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony jest 2 maja.
Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.
Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem.
Możemy eksponować również barwy narodowe przez przypięcie do ubrania biało-czerwonej wstążki lub kokardy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!