Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

DZIEŃ FLAGI

Ocena 0/5

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony jest 2 maja.

Dzień Flagi  został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem.

Możemy eksponować również barwy narodowe przez przypięcie do ubrania biało-czerwonej wstążki lub kokardy.

cc    

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności