ZAJĘCIA W INSTYTUCIE FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ
Uczniowie z klas 7 i 8 "zgłębiali" nauki ścisłe poza szkolną ławką.
Podczas wizyty na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego uczestniczyli w warsztatach, w czasie których poznawali wyjaśnienia różnych zjawisk poprzez pokazy i ciekawe doświadczenia.
Spotkali studentów, którzy opowiadali o swojej pasji do kierunków ścisłych i o tym, jak wygląda studiowanie na uczelni.
Uczniowie dowiedzieli się , nad jakimi projektami pracują naukowcy i jak wygląda ich codzienna praca.
Na zakończenie zwiedzili laboratoria pełne nowoczesnego sprzętu, który pomaga w prowadzeniu badań i odkrywaniu nowych zjawisk.
To była wyjątkowa lekcja dla ciekawskich!
Zobacz FOTORELACJĘ


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!