Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

Debata: "NIE JESTEŚ SAM. JAK RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI?"

Ocena 0/5

W Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyła się debata na temat: "Nie jesteś sam. Jak radzić sobie z emocjami?".

Było to bardzo konstruktywne spotkanie młodzieży z dorosłymi - przedstawicielami instytucji, które mogą i niosą pomoc.

Młodzi ludzie w czasie warsztatów i dyskusji wyrazili czego potrzebują aby czuć się bezpiecznie.

W różnych formach pokazali, co zrobić, aby świat nie był taki "wariacki" jaki jest.

Nasi uczniowie z klasy 8 b zaprezentowali również swoje zdanie, kiedy młodzi ludzie czują się bezpiecznie, a kiedy pojawiają się zagrożenia dla ich bezpieczeństwa i dobrostanu.

Wszyscy uczestnicy postawili na SZCZEROŚĆ.

Pamiętajmy! Nie ma ZŁYCH EMOCJI one po prostu są.

Wspaniale, że na koniec zrodziły się pomysły na kolejne spotkania - debaty.

Grupa młodzieży i dorosłych siedzi na krzesłach, słuchając osoby siedzące na scenie. Na scenie siedzą: od lewej: policjant, dwie panie w białych bluzkach i ciemnych spódnicach, 2 panów w garniturach. Po prawej baner informujący o wydarzeniu - debacie.  Na tablicy korkowej prace plastyczne dotyczące emocji.  Na statywie z korkową tablicą prace plastyczne dotyczące emocji  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności