Debata: "NIE JESTEŚ SAM. JAK RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI?"
W Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyła się debata na temat: "Nie jesteś sam. Jak radzić sobie z emocjami?".
Było to bardzo konstruktywne spotkanie młodzieży z dorosłymi - przedstawicielami instytucji, które mogą i niosą pomoc.
Młodzi ludzie w czasie warsztatów i dyskusji wyrazili czego potrzebują aby czuć się bezpiecznie.
W różnych formach pokazali, co zrobić, aby świat nie był taki "wariacki" jaki jest.
Nasi uczniowie z klasy 8 b zaprezentowali również swoje zdanie, kiedy młodzi ludzie czują się bezpiecznie, a kiedy pojawiają się zagrożenia dla ich bezpieczeństwa i dobrostanu.
Wszyscy uczestnicy postawili na SZCZEROŚĆ.
Pamiętajmy! Nie ma ZŁYCH EMOCJI one po prostu są.
Wspaniale, że na koniec zrodziły się pomysły na kolejne spotkania - debaty.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!