Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

"POLA NADZIEI" ROZKWITŁY SERCAMI

Ocena 0/5

18 kwietnia (w sobotę) miała miejsce druga część ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei!   

Jak co roku nasi uczniowie z zaangażowaniem włączyli się w akcję.

Tym razem 25 osób uczestniczyło w zbiórce datków, których celem było wsparcie Stowarzyszenia Hospicjum Jana Pawła II w Zgierzu. 

Młodzież z entuzjazmem i uśmiechem brała udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu! 

Rozdawaliśmy mieszkańcom żonkile, długopisy z logo hospicjum, naklejki i balony.

Spotkaliśmy wiele życzliwych osób, a dzięki wspólnym staraniom udało się zebrać aż 3116,50 zł!  

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazane serce! 

Grupa dzieci w żółtych koszulkach i w żółtych czapkach, trzymająca żółte balony, żonkile i puszki w czasie zbiórki w ramach akcji Pola nadziei    Grupa dzieci w żółtych koszulkach i w żółtych czapkach, trzymająca żółte balony, żonkile i puszki w czasie zbiórki w ramach akcji Pola nadziei     Trzech chłopców w żółtych koszulkach i w żółtych czapkach, w czasie zbiórki w ramach akcji Pola nadziei. Jeden z nich wrzuca do puszki pieniądze

Razem możemy wiele!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności