"POLA NADZIEI" ROZKWITŁY SERCAMI
18 kwietnia (w sobotę) miała miejsce druga część ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei!
Jak co roku nasi uczniowie z zaangażowaniem włączyli się w akcję.
Tym razem 25 osób uczestniczyło w zbiórce datków, których celem było wsparcie Stowarzyszenia Hospicjum Jana Pawła II w Zgierzu.
Młodzież z entuzjazmem i uśmiechem brała udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu!
Rozdawaliśmy mieszkańcom żonkile, długopisy z logo hospicjum, naklejki i balony.
Spotkaliśmy wiele życzliwych osób, a dzięki wspólnym staraniom udało się zebrać aż 3116,50 zł!
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazane serce!

Razem możemy wiele!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!