Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

ZIMOWE IGRZYSKA Z MIKOŁAJEM

Ocena 0/5

Nasza Szkoła była organizatorem wyjątkowej, pełnej radości imprezy - Zimowych Igrzysk z Mikołajem.

W imprezie brali udział uczniowie klas 1-3 z 7 zgierskich szkół podstawowych.

Imprezę oficjalnie otworzył Pan Prezydent Bohdan Bączak, a od pierwszych chwil z zaciekawieniem obserwował ją też Święty Mikołaj!!! 

Pozytywne emocje i świetna zabawa towarzyszyły zarówno zawodnikom jak i kibicom!

Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła 3 miejsce i  zdobyła brązowy puchar!  

Ogromne brawa dla naszych zawodników!!!

Gratulujemy zwycięzcom!!!, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za energię, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę!  

Zobacz fotorelację...

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności