Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

Świąteczne spotkanie w "Wesołej Gromadzie"

Ocena 0/5

W dniu 11.12.2025r. odbyło się spotkanie dla dzieci biorących udział w zajęciach świetlicy "Wesoła Gromada".
Świąteczną atmosferę spotkania podkreśliło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.
Były świąteczne życzenia i słodkie upominki.

Teraz to drugi etap prezentów, bo w ubiegłym tygodniu dzieci spędziły wspólnie czas bawiąc się w sali zabaw "Jeżyk".

Cała niespodzianka sfinansowania została przez Gminę Miasto Zgierz.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym, naszych uczniów i ich rodziców.

Grupa uczniów przy nakrytym świątecznie stole podczas spotkania świątecznego     Grupa dzieci w sali: część z nich siedzi przy świątecznym stole. Dwójka odbiera prezenty wręczane pod kolorowa choinką od dyrekcji szkoły

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności