Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

Świątecznie w Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnym

Ocena 0/5

Uczestnicy koła szydełkowania, koła muzycznego oraz szkolnego wolontariatu wraz z nauczycielami odwiedzili nowo powstałe Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne.

Była to nasza pierwsza, wyjątkowa wizyta w tym miejscu.

Dzieci wspólnie z podopiecznymi Centrum przygotowały świąteczne pierniczki, które na końcu – z dużą radością – wszyscy razem degustowali. 

Wspólnie wykonali piękne ozdoby choinkowe, które zawisły na świątecznym drzewku mieszkańców.

Nie zabrakło również kolędowania, które wypełniło przestrzeń ciepłem i świątecznym nastrojem.

Uczniowie naszej szkoły i seniorzy spędzili razem wartościowy czas, pełen uśmiechu, rozmów i serdeczności. 

Zarówno dzieci, jak i mieszkańcy Centrum byli bardzo zadowoleni ze wspólnego spotkania.

Dziękujemy! Życzymy miłych, zdrowych i spokojnych świąt!

Zobacz naszą Fotorelację...

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności