ROZTRZGNIĘCIE KONKURSU NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
Dnia 9 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Szopka bożonarodzeniowa" zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury Stary Młyn w Zgierzu.
Nasi uczniowie: Kacper z 3b i Emilia z 1b otrzymali wyróżnienie
Gratulujemy naszym zdolnym uczestnikom

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!