Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

OBCHODZIMY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Ocena 0/5

Już od 4.11.2025 rozpoczęliśmy obchody ważnego dla każdego Polaka Narodowego Święta Niepodległości.

Reprezentanci klasy 7 c uczestniczyli w V Integracyjnym Rajdzie Niepodległościowym Powiatu Zgierskiego. Nasi uczniowie szukali ukrytych punktów w Naszym Mieście rozwiązywali zadania przygotowane przez organizatorów. 

Grupa uczniów prezentuje wykonanie zadań podczas V Integracyjnego raju Niepodległościowego. Stoją na środku sali gimnastycznej na tle baneru z napisem informującym o rajdzie

05.11.2025 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Niepodległości w tenisie stołowym zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości przez Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ”.

Dypolm uczestnistwa w turnieju tenisa stołowego z okazji Dnia Niepodlełości  

07.11.2025 Po raz dziewiąty na Placu Jana Pawła II w Zgierzu, braliśmy udział w tworzeniu "żywej flagi".

Duża grupa uczniów tworzy na placu przed Urzędem Miasta Zgierza żywą flagę.

Udział w konkursie PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ zorganizowanej przez Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Zgierzu.

 Nasza drużyna zaśpiewała utwór pt. "Piosenka na Święto Niepodległości" wykonując go z wielkim zaangażowaniem, radością i patriotycznym duchem.

Jury miało niezwykle trudne zadanie ponieważ uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Ostatecznie wszystkie zespoły stanęły na podium!

Naszym uczniom GRATULUJEMY i dziękujemy za piękny występ i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Grupa uczniów w galowych strojach z czerwonymi różami w dłoniach podczas występu na sali gimnastycznej na Festiwalu puieśni patriotycznej. W tle informacje o festiwalu i logo liceum im. S. Staszicae

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną 

Uczniowie mieli za zadanie przedstawić ważne postacie dla odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r.  
W ciągu miesiąca przygotowywali prezentację pod opieką pani Elżbiety Szpruch.

Wyniki konkursu:

Wojciech Grzejszczak - I miejsce

Maciej Błaszczyk i Szymon Wasiak - II miejsce 

Wiktoria Przybysz i Zofia Lisiecka - III miejsce 

Wyróżnienia otrzymali: Andrzej Smoliński, Oliwier Kaźmierczak i Oliwier Świder.

Gratulujemy wszystkim znajomości historii i umiejętności informatycznych.   

Grupa uczniów stoi na szkolnym korytarzu podczas rozdawania nagród w konkursie, przed siedzącą publicznością. W tle Ekran multimedialny i baner z naapisem święto Niepodległości.   Grupa uczniów w strojach galowych występuje na szkolnym korytarzu podczas rozdawania nagród w konkursie, przed siedzącą publicznością. W tle Ekran multimedialny i baner z napisem święto Niepodległości. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności