Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

Nowe tablety w szkole

Ocena 0/5

Nasza szkoła otrzymała nowe tablety w ramach programu KPO – Krajowego Planu Odbudowy, którego celem jest wspieranie nowoczesnej edukacji i rozwijanie cyfrowych kompetencji uczniów.

Długo nie czekały na pierwsze użycie!  

Już podczas zajęć kółka robotyki nasi uczniowie ruszyli do działania!

Budowali, programowali i sterowali pojazdami z LEGO® SPIKE.  

Było mnóstwo śmiechu, skupienia, świetnych pomysłów i prawdziwej inżynierskiej pasji!

Brawo dla naszych młodych konstruktorów!

  Dziewczynka i chłopiec siedzą przy stole z uruchomionymi tabletami i klockami Lego   Dziewczynka siedzi przy stole z uruchomionym tabletem i klockami Lego

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności