Nowe tablety w szkole
Nasza szkoła otrzymała nowe tablety w ramach programu KPO – Krajowego Planu Odbudowy, którego celem jest wspieranie nowoczesnej edukacji i rozwijanie cyfrowych kompetencji uczniów.
Długo nie czekały na pierwsze użycie!
Już podczas zajęć kółka robotyki nasi uczniowie ruszyli do działania!
Budowali, programowali i sterowali pojazdami z LEGO® SPIKE.
Było mnóstwo śmiechu, skupienia, świetnych pomysłów i prawdziwej inżynierskiej pasji!
Brawo dla naszych młodych konstruktorów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!