MY W KONKURSIE "MAŁY PREZYDENT"
1 czerwca stery Miasta Zgierza przejęli najmłodsi mieszkańcy!
To wszystko za sprawą konkursu „Mały Prezydent”, którego laureaci na jeden dzień wcielili się w najważniejsze role w miejskim samorządzie.
Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Lisiecka, Oleksandra Osoviak, Dominik Iwanicki i Mikołaj Gardeła.
Wcielili się oni w rolę radnych miasta Zgierza.
Zosia była Mała Naczelniczką Wydziału Pozyskiwania Środków, a Mikołaj wcielił się w rolę Małego Skarbnika Miasta Zgierza.
Wraz z kolegami z innych szkół poznawali pracę Urzędu Miasta od kulis, odwiedzali poszczególne wydziały i spotykali się z pracownikami magistratu.
Nie zabrakło również specjalnej sesji Rady Miasta, podczas której mali radni przedstawiali swoje pomysły i propozycje dotyczące Zgierza.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!