Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

MY W KONKURSIE "MAŁY PREZYDENT"

Ocena 0/5

1 czerwca stery Miasta Zgierza przejęli najmłodsi mieszkańcy!

To wszystko za sprawą konkursu „Mały Prezydent”, którego laureaci na jeden dzień wcielili się w najważniejsze role w miejskim samorządzie.

Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Lisiecka, Oleksandra Osoviak, Dominik Iwanicki i Mikołaj Gardeła. 

Wcielili się oni w rolę radnych miasta Zgierza.

Zosia była Mała Naczelniczką Wydziału Pozyskiwania Środków, a Mikołaj wcielił się w rolę Małego Skarbnika Miasta Zgierza.

Wraz z kolegami z innych szkół poznawali pracę Urzędu Miasta od kulis, odwiedzali poszczególne wydziały i spotykali się z pracownikami magistratu.

Nie zabrakło również specjalnej sesji Rady Miasta, podczas której mali radni przedstawiali swoje pomysły i propozycje dotyczące Zgierza. 

Dzieci w towarzystwie Pezydenta miasta Zgierza w sali obrad UMZ podczas Dnia Dziecka z laureatami konkursu "Młody prezydent"   Młodzi ludzie siedzą w sali obrad UMZ Zgierza - laureaci konkursu Mały prezydneta   Młodzi ludzie siedzą w sali obrad UMZ Zgierza - laureaci konkursu Mały prezydneta  Prezydent miasta z grupą dzieci w sali obrad UMZ Zgierza, ściska dłoń uczniowi - skarbnikowi    Wlodarze miasta Zzgierza przy stole obrad w sali UMZ Zgierza wraz z uczniami z okazji Dnia Dziecka, w której uczniowie pełnią ich role

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności