LEKCJA BEZPIECZEŃSTWA DLA PIERWSZAKÓW
MALI UCZESTNICY RUCHU - WIELKA LEKCJA BEZPIECZEŃSTWA
Wszyscy uczniowie klas pierwszych uczestniczyły w spotkaniu, które zorganizowała Straż Miejska.
Dzieci poprzez zabawę dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i jak zapamiętać numer alarmowy.
Była to bardzo ważna lekcja o bezpieczeństwie w szczególności na drodze!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!