Uczniowie klas 7 i 8 aktywnie włączyli się do akcji "Sprzątanie świata", która w bieżącym roku przebiega pod hasłem NA STRAŻY CZYSTEJ ZIEMI. Porządkowaliśmy teren miasta Zgierza, głównie okolice centrum miasta.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!