"JEŻ I JEGO ZGIERZ"
To był radosny JEŻASTY dzień!
Za nami wyjątkowe wydarzenie - 7 Wielka Parada Jeży, kiedy budzimy Jeża.
Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem „Jeż i jego Zgierz”!
Wzięło w niej udział ponad 300 dzieci i nauczycieli.
Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz miasta i odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza.
Barwny i radosny korowód przeszedł tradycyjną trasą z placu Jana Pawła II do Parku Miejskiego, gdzie na wszystkich czekała wspólna zabawa i taneczne rytmy.
Na scenie wystąpiła grupa Dziecięce Granie pod opieką Juli Szwajcer oraz grupa taneczna Pląs, działająca przy Szkole Podstawowej nr 1.
Było mnóstwo śpiewu, tańca i radości.
Nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą postać jeża.
Jury uznało wszystkie prace za niezwykłe.
Nagrodziliśmy wszystkich uczestników! Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, opiekunom oraz sponsorom za zaangażowanie i wsparcie!
Do zobaczenia za rok!
Zobacz naszą Fotorelację...

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!