Logo Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu.

"JEŻ I JEGO ZGIERZ"

Ocena 0/5

To był radosny JEŻASTY dzień!

Za nami wyjątkowe wydarzenie - 7 Wielka Parada Jeży, kiedy budzimy Jeża.

Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem „Jeż i jego Zgierz”!  

Wzięło w niej udział ponad 300 dzieci i nauczycieli. 

Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz miasta i odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. 

Barwny i radosny korowód przeszedł tradycyjną trasą z placu Jana Pawła II do Parku Miejskiego, gdzie na wszystkich czekała wspólna zabawa i taneczne rytmy.

Na scenie wystąpiła grupa Dziecięce Granie pod opieką Juli Szwajcer oraz grupa taneczna Pląs, działająca przy Szkole Podstawowej nr 1.

Było mnóstwo śpiewu, tańca i radości. 

 

Nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą postać jeża.  

Jury uznało wszystkie prace za niezwykłe. 

Nagrodziliśmy wszystkich uczestników!  Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, opiekunom oraz sponsorom za zaangażowanie i wsparcie!

Do zobaczenia za rok!  

Zobacz naszą Fotorelację...

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności