Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023

Już 29.01.2023r. po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat społeczność szkolna z ochotą i zaangażowaniem włącza się w akcję, aby wspólnie nieść dobro!!!
 W tym roku zagraliśmy dla Orkiestry, w tygodniu poprzedzającym ferie.
Zbiórka pieniędzy trwała 3 dni. Przez 2 dni były sprzedawane ciasta oraz odbyła się loteria fantowa. Natomiast trzeciego dnia, po raz pierwszy, w piątek po lekcjach w naszej szkole było „kino” z popcornem i chrupkami 😊Seans filmowy cieszył się dużym zainteresowaniem – przybyło 40 uczniów.
Drodzy rodzice, opiekunowie, sympatycy naszej szkoły dziękujemy, że tak licznie wzięliście udział w akcji. Ilość pięknych i smacznych ciast zaskoczyła nas. Chętnie kupowali je uczniowie i pracownicy szkoły.
Dużą radość sprawiło uczniom również wyciąganie losów. Każdy znalazł coś miłego i dobrego dla siebie.
Puszka w szybkim tempie została wypełniona i jest dość ciężka. Już niebawem dowiemy się ile zebraliśmy.

Skip to content