Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

👨‍🎓👩‍🎓Uroczyste zakończenie roku szkolnego było dziś wyjątkowe. Uczniowie klas szóstych od przyszłego roku szkolnego będą kontynuować naukę w naszym budynku przy ul. Musierowicza 2. Pozostali uczniowie rozstali się z murami szkoły na dwa miesiące.

Przyszło nam również podziękować za wieloletnią pracę i pożegnać Panią Dyrektor Dorotę Korczak oraz Panią Dyrektor Mariolę Małachowską- Kosiorek.

W przyszłym roku szkolnym szkołą kierować będzie Pani Magdalena Medyńska, która funkcję wicedyrektora powierzyła Pani Joannie Galant – Antczak. Podczas symbolicznego przekazania kluczy do szkoły nie zabrakło emocji i wzruszeń…🧡😢

💃🕺
Nasi utalentowani uczniowie przedstawili wyjątkowy program artystyczny z pasją i zaangażowaniem wykonując ulubiony taniec – belgijkę.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników w nauce i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji! 🏖 🚵‍♂️🏄

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony  FB.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid025xWywPrkxqBArrDEPWxfYA1DdknBjmnkpMCnQ1bmhq4RdTKcxScaDJ9XUc8gktfQl&id=100057294825168

Skip to content