Szkolne Koło Wolontariatu – Akcja „korki”.

Miło nam poinformować uczniów i ich rodziców, iż w zeszłym tygodniu przekazaliśmy zebrane plastikowe nakrętki w ramach  akcji „Zostań Super Zakrętakiem”.  Nasza szkoła od wielu już lat, współpracuje ze Stowarzyszeniem „Łódzkim Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa”.

To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, wspiera podopiecznych Hospicjum w spełnianiu ich marzeń. Jedna plastikowa zakrętka wydaje się, że nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika, lub zbierana w domu i przyniesiona do szkoły,  staje się cennym wkładem w  realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA. Każda zebrana nakrętka to mnóstwo uśmiechu i radości dziecka, lub dorosłego, któremu możemy pomóc.

Zebrane nakrętki w workach, prosimy przynosić do szkoły. Można zostawić je w  pokoju u Pań Woźnych przy wejściu do szkoły.

Za każdą zebraną nakrętkę, bardzo dziękujemy, wszystko przekażemy do HospicjumKilkanaście worków pięknych korków 😊

Skip to content